A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

ДержПродСпоживСлужба: виробники продовольчих товарів – найактивніші користувачі Національної платформи продовольчої безпеки

Дата: 28.04.2022 13:25
Кількість переглядів: 72

Національна платформа продовольчої безпеки надає можливість державним органам, комерційним структурам та волонтерським організаціям оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях.

Створюючи платформу, ми прагнули впорядкувати процеси, спрямовані на забезпечення продовольчої безпеки держави під час війни. Ми постійно працюємо над залученням нових користувачів та розширенням функціоналу платформи, щоб всі учасники могли оперативно закривати власні потреби у товарах та послугах - розповів Анатолій Вовнюк.

На сьогоднішній день до платформи вже долучилися більше 3-х тисяч користувачів. Майже 40% з них – це виробники. На другому місці за кількістю користувачів – кінцеві замовники продукції, на третьому – торгові компанії та мережі.

Посилання до Національної платформи продовольчої безпеки.

Цінність платформи полягає в доступі користувачів до актуальної інформації та можливості прямого контакту між покупцем та постачальником. Крім того, ще однією перевагою платформи є можливість замовлення логістичних послуг.

Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України. В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора