Повідомлення RASFF: виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива

Дата: 31.05.2022 12:44

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 26.05.2022 № 11.1.2-17/5656 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.1822-fup 3» стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувалося з Франціїї (виробник: Mars Wrigley Confectionary France) до України (отримувач: ТОВ «Торгова фірма «РУДЬ», Київська область, 08122).

Це повідомлення є продовженням повідомлення RASFF № 2021.3976 та № 2021.3976-fup 2. Було вжито заходів щодо вилучення та відкликання продукції. Все морозиво, виготовлене з використанням Lygomme 2019-110, прострочене. Морозиво, виготовлене з використанням Lygomme 2020-59, має кінцевий термін споживання між квітнем та червнем 2022 року; морозиво, виготовлене з використанням Lygomme 11512280, має кінцевий термін споживання між січнем та жовтнем 2022 року.

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.