Повідомлення RASFF: виявлення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці

Дата: 14.06.2022 05:39

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області (даліГоловне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 08.06.2022 №11.1.2- 17/6379 «Щодо повідомлення RASFF № 2022.2268-fup 4» стосовно виявлення гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК) у харчовій добавці, що експортувалася з Німеччини (виробник: GymBeam, Germany; оптовий продавець: GymBeam s.r.o., Slovakia; роздрібний продавець: Pro Nutrition Finland Oy, Finland) до України (отримувач: Savatsport, м. Рівне).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Завантажте для перегляду:

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua

Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.