Подяка міжнародному фонду «Відродження» від Територіального центру соціального обслуговування Коблівської сільської ради

Дата: 19.06.2022 09:34

В умовах воєнного стану, комунальний заклад "Територіальний центр соціального обслуговування" (надання соціальних послуг) Коблівської сільської ради звернувся 16.05.2022 року з заявкою до Міжнародного фонду «Відродження» з проханням про надання фінансової допомоги у вигляді закупівлі переліку товарів для організації побуту, гігієнічних засобів та товарів гуманітарного призначення для відділення стаціонарного догляду, в якому на сьогодні проживає 14 пенсіонерів, що потребують цілодобового стороннього догляду.

Заявка територіального центру підтримана Міжнародним Фондом «Відродження » на суму 242460 грн., на дані кошти придбано:

• генератор
  • морозильна камера
  • матраци протипролежневі
  • комплекти постільної білизни
  • підгузники
  • засоби особистої гігієни
  • засоби побутової гігієни
  • дезінфікуючі засоби для відділення стаціонарного закладу територіального центру.

Товар в повному обсязі доставлено за місцем призначенням (с.Тузли, вул. Чорноморська, 1-а) 14 червня 2022 року.

Виражаємо велику подяку директору Міжнародного фонду «Відродження» Сушко Олександру Валерійовичу за підтримку нашої заявки та виділення коштів на придбання товарів життєво необхідних для утримання підопічних у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання.

Також щиро вдячні керівнику установи "Агенція місцевого розвитку" Коблівської сільської ради Федосєєву Сергію Миколаєвичу та підприємцю ФОП Долінському Олександру Павловичу за допомогу у вирішенні організаційних питань по отриманню допомоги територіальному центру.

Директор територіального центру соціального обслуговування Коблівської сільської ради Л. ДМІТРИЄВА