На період дії карантину споживачам не нараховуватимуться штрафи та пеня за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги.

Крім того, заборонено зупинення надання ЖК послуг громадянам України та примусове їх виселення із житла за несвоєчасну оплату наданих послуг. Все це передбачено Законом України № 530-ІХ від 17.03.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Разом з цим, оплачувати за комунальні послуги - потрібно. Адже КП «Коблівський сількомунгосп» для забезпечення життєдіяльності населення працює у штатному, навіть підсиленому, режимі та надає послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, вивезення сміття, а також ліквідовує аварійні ситуації.

Без надходження коштів за надані послуги підприємство цього зробити не зможе.

Порада споживачам - сплачувати за спожиті послуги дистанційно через Інтернет-банкінг Приват24 та ОщадБанк24, відділення Нової Пошти, УкрПошти, термінали самообслуговування, дотримуючись санітарних рекомендацій та не ризикуючи власним здоров’ям.

Також за необхідності, допоможіть зробити це літнім людям, сусідам та тим, хто не в змозі оплатити послуги самостійно.