Звернення до мешканців Коблівської ОТГ від КП Коблівський сількомунгосп

Дата: 30.03.2020 10:19

УВАГА! ВАЖЛИВО! ЗВЕРНЕННЯ ДО МЕШКАНЦІВ КОБЛІВСЬКОЇ ОТГ.

У зв’язку із запровадженням в Україні карантину, Верховна Рада прийняла ряд змін до законів, аби підлаштувати звичний ритм життя людей до теперішніх обставин. Зміни торкнулися і сфери оплати житлово-комунальних послуг.

Нововведення до Закону передбачають, що під час карантину та протягом 30 днів з дня його скасування, забороняється:

• нарахування та стягнення неустойки за несвоєчасну оплату комунальних послуг;
  • припинення надання житлово-комунальних послуг громадянам у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;
  • виселення із житла чи стягнення житла під час примусового виконання рішень судів про стягнення боргів за комунальні послуги;
  • примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення.

Зверніть увагу, що новий закон не звільняє від обов’язку сплати комунальних послуг на вищевказаний період, а лише звільняє від нарахування пені чи штрафів у разі їх несвоєчасної оплати!