Коблівська територіальна громада

Як громаді стати цифровою. Освітній серіал для держслужбовців та публічних службовців

Дата: 25.07.2022 16:08

Зміст є відповідальністю Глобал Ком'юнітіз (Global Communities). Серіал призначений для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді.

Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн.

Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій.

Отримайте сертифікат, що засвідчує успішне проходження курсу обсягом 0.1 кредиту ЄКТС.

Що таке ЄКТС