Гуманітарна допомога населенню

Дата: 15.08.2022 12:56

Шановні жителі с. Коблеве, сьогодні з 10 години починаємо видачу гуманітарної допомоги особам віком від 65 до 69 років, включно.

Це перший етап, місце видачі не змінилося, при собі мати паспорт.

Ця категорія отримує вперше, з моменту цих страшних подій в Україні.

Також сьогодні, в другій половині дня, відправляємо на Українку та Анатолівку. Отримають всі жителі громади за віком 65+, але не в один день, до кінця неділі, якщо все буде добре і спокійно, плануємо закінчити категорією 90+.

Всім тихого і спокійного дня.

Савченко Ольга Юрьевна
2022-08-15 14:53:56

Скажите когда будут давать Гуманитарную помощь (на постоянной основе)для семей с детьми от 0-2 лет . Как делают в других городах и районах?

Відповідь адміністратора:

Доброго дня, надавати допомогу на постійній основі будь якій з  категорій , в тому числі сім'ям з дітками наша громада не має можливостей, так як ми сільська громада , не маємо бюджетів міст та районів. Співпрацюємо з різними організаціями , благодійними фондами , по мірі надходження від них  допомоги, роздаємо її потребуючим соціально незахищеним категоріям, переміщеним особам. Тому якщо ви маєте потребу у чомусь,  зверніться будь ласка до відділу соціального захисту сільської ради ( 1 поверх адмінприміщення сільради, другі двері з лівої сторони ) , напишіть заяву. Заява буде розглянута та відпрацьована відділом соціального захисту. Телефон для зв'язку 0664563910.

2022-08-19 19:09:57