Благодійний фонд "БУДЖАК РЕЛІФ" допомагає Коблівській громаді

Дата: 23.02.2023 19:01

Фото: начальник відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сльської ради Раїса БОДНАР.

Чисельність населення Коблівської громади складає 8667 чоловік, до яких долучилося ще більш як 2700 переселенців. Саме на переселенців розрахована, в першу чергу, гуманітарна допомога, яку надає фонд "Буджак Реліф" разом з партнерами - організаціями IBC, UMCOR, Action Medeor.

Як розповів засновник фонду "Буджак Реліф", цього разу у Коблівську громаду привезли понад 10 тисяч консервів тривалого терміну зберігання, а також 300 продуктових наборів. А підписаний з головою Коблівської сільської ради Володимиром Паничем меморандум закладає основни для постійної та системної допомоги переселенцям від фонду "Буджак Реліф".

БФ "Буджак Реліф"