Договір про співпрацю між Коблівською громадою та муніципалітетом міста Нерінга Литовської Республіки

Дата: 16.11.2022 15:56

Представники Коблівської сільської територіальної громади, на чолі з сільським головою Паничем Володимиром Михайловичем, відвідали з офіційном візитом м. Нерінга Литовської Республіки на запрошення мера муніципалітету.

Під час візиту представники Коблівської громади мали можливість ознайомитись з роботою місцевого комунального господарства, медичного закладу, соціальних служб, школи та клубу.

В свою чергу, наша делегація представила Коблівську громаду, місцевих товаровиробників, українські звичаї та традиції.

11 листопада під час засідання муніципалітету Нерінга одноголосно було прийнято рішення щодо підписання договору про партнерство з Коблівською сільською радою та муніципалітетом Нерінга. Це історичний день, який дає можливість нашим громадам співпрацювати в сфері туризму, охорони здоров`я, навколишнього середовища, реалізації інших спільних проєтів за кошти ЄС.

12 листопада делегація прийняла участь в урочистих заходах щодо святкування 585 річниці міста Нерінга.

Висловлюємо окрему вдячність мешканцям міста та державі Литва за велику підтримку народу України у боротьбі за свою незалежність та територіальну цілісність, що відчувалась у кожному слові, погляді, дії. Дякуємо!

Додатково: про нашу зустріч на офіційному сайті м. Нерінга

Місцеве самоврядування Коблівської громади.