Основні завдання:

Забезпечення закладів освіти навчальним обладнанням, інструментами, господарським обладнанням, меблями, інвентарем, комп’ютерною технікою, технологічним обладнанням та здійснення належного контролю за їх економним та раціональним використанням.

Зміцнення матеріально-технічної бази відділу освіти, загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Здійснення контролю за експлуатацією: будівель, об’єктів опалювальних систем, систем водопостачання, котелень та газопроводів, систем електропостачання, які знаходяться на балансі відділу освіти.

Здійснює контроль за технічним станом будівель та споруд закладів освіти, які знаходяться на балансі відділу, бере участь у підготовці договірної документації на виконання ремонтних робіт з підрядними організаціями, здійснює нагляд за якістю їх виконання.

Оформлює дефектні акти на ремонт будівель, споруд, навчального обладнання, складає заявку на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти.

Здійснює нагляд за технічним станом засобів навчання, за необхідності у встановленому порядку здійснює їх ремонт та списання, відповідає за збереження матеріальних цінностей, що зберігаються на складі групи.

Здійснює контроль за своєчасним і правильним оформленням документів з питань господарської діяльності закладами освіти сільської ради.

Контролює технічний стан, оформлює дефектні акти та технічну документацію на експлуатацію транспортних засобів, що знаходяться на балансі відділу освіти.

Контролює дотримання норм і правил з охорони праці, пожежної та електробезпеки, цивільного захисту в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.

Забезпечує оптимальну роботу систем опалення та газових топкових навчальних закладів сільської ради.

Координує роботу закладів освіти щодо проведення ремонтних poбiт у ході підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону.

Приймає участь роботі комісій по визначенню стану готовності закладів та установ освіти до роботи у новому навчальному році та осінньо-зимовому періоді.

Розробляє заходи, спрямовані на підвищення енегроефективності закладів та установ освіти.

Здійснення методичного керівництва правовою роботою відділу освіти, надає правову допомогу загальноосвітнім та дошкільним навчальним закладам.

Бере участь у роботі з укладання господарських договорів, підготовки висновків про їх юридичну обґрунтованість.

  ШТАТНИЙ РОЗПИС

 з 01.01.2021 р.

групи централізованого господарського забезпечення

  відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
                                                                             

№ з/п

Назва структурного підрозділу та посад

 

1

2

3

1

Фахівець

1

2

Фахівець

1

3

Фахівець з державних закупівель

1

 

Усього

3

Працівники 

групи централізованого господарського забезпечення

  відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради

Фахівець - Васілішина Ганна Григоріївна

Фахівець - Остапчук Алла Василіївна

Фахівець з державних закупівель - Манько Єлизавета Олександрівна