ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Бензин А-95)

Дата: 07.03.2023 12:09

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве» Коблівської сільської ради. ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Бензин А-95 (за талонами або скретч-картками), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: - КНП «ЦПМСД «Коблеве» Коблівської сільської ради, - 57453 Миколаївська область, Миколаївський район, с. Коблеве, вул. Степова, буд. 2, - Код ЄДРПОУ 41372737 - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бензин А-95 (за талонами або скретч-картками) за кодом ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти на 2023 рік.
  3. Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, UA-2023-03-03-001098-a.
  4. Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 216750,00 грн. з ПДВ. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена в порядку, передбаченому організаційно-розпорядчими документами замовника з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі 03.03.2023.
  5. Розмір бюджетного призначення: 216750,00 грн. з ПДВ, визначено згідно з кошторисними призначеннями на 2023р. відповідно до рішення чергової сесії Коблівської сільської ради від 22.12.2022 № 5 «Про бюджет Коблівської сільської територіальної громади на 2023 рік» і розпорядження Коблівської сільської ради від 23.01.2023 р. №16 «Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік». Очікуваний обсяг закупівлі бензину А-95 - 4250 літрів. Обґрунтування обсягів закупівлі: відповідно до фактичного обсягу витрат бензину А-95 у 2022 році та враховуючи обсяги кошторисних призначень на 2023 рік на наявні транспортні засоби.
  6. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання — з дати укладання договору по 31.12.2023.

Бензин А-95 за своїми характеристиками і показниками повинен відповідати ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. Бензин має бути виготовлений на нафтовій основі, без додавання етанолу.

Враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Зважаючи на потреби замовника, відпуск нафтопродуктів замовнику повинен здійснюватись цілодобово, тому замовником встановлена в тендерній документації вимога в частині здійснення поставки згідно з адресою та місцезнаходженням АЗС у межах с. Коблеве Миколаївського району Миколаївської області.

Постачання товару має здійснюватися за талонами або скретч-картками номіналом 10 літрів, 15 літрів, 20 літрів. Термін дії талонів або скретч-карток: дванадцять місяців з моменту отримання їх Замовником.

З метою забезпечення якості предмета закупівлі на постачальника покладається обов’язок забезпечення контролю якості кожної партії пального, що постачається замовнику, та своєчасної заміни неякісного товару.

Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве».