Громада 4.0 Ми пройшли відбір

Дата: 14.03.2023 11:25

Коблівська громада відібрана до акселераційної програми «Громада 4.0»

Громада 4.0 — п’ятимісячна акселераційна програма для представників органів місцевого самоврядування, яка допоможе створити та імплементувати диджитальні проєкти для громад задля забезпечення стійкості під час війни та потреб відбудови у майбутньому.

Учасники програми Громада 4.0 приєднаються до всеукраїнського руху цифрової трансформації та виведуть роботу громад на новий рівень, впроваджуючи вже існуючі технології та розробляючи нові диджитал-рішення.

Щиро вдячні організаторам за оцінку наших старань! Протягом п’ятимісячної акселерації ми працюватимемо над розробкою власного проєкту, отримаємо необхідні знання та експертну підтримку для старту цифровізації нашої громади.

Отже, на нас чекає:

• менторський супровід від експертів
  • живе комʼюніті та розширення власної мережі контактів
  • 10 лекцій і 5 воркшопів
  • професійна комунікаційна підтримка.

Нас запрошують на дводенний захід «Старт акселераційної програми Громада 4.0», який відбудеться 15-16 березня 2023 року. Долучитися до якого можете і ви. Ця подія є початком акселератору.

«Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією SocialBoost в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Доєднатися до Фейсбук-сторінки «Громада 4.0»

Секратар ради Світлана ТАЛОХА.