1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Коблівська сільська рада; 57453, Україна , Миколаївська обл., село Коблеве, вул. Одеська, будинок 4; Код ЄДРПОУ – 04375748; категорія – орган державної влади та орган місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад.
  2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Виконання вишукувальних та науково-проєктних робіт: «Дослідження та аналіз існуючого становища і потреб Коблівської сільської ради для впровадження технологій по раціональному користуванню водними та земельними природними ресурсами» зі складанням Звіту за результатами проведених робіт та Технічного завдання на проектування, код ДК 021 2015: 71320000-0 Послуги інженерного проєктування.
  3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-07-008539-a
  4. Посилання на процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-03-07-008539-a
  5. Обґрунтування здійснення закупівлі: у зв’язку з тим, що водопровідні та каналізаційні мережі в с. Новофедорівка, с. Українка та с. Коблеве знаходяться у ветхому та аварійному стані і потребують нагальної та термінової реконструкції і капітального ремонту, існує нагальна потреба у проведенні робіт з обстеження та аналіз існуючого стану потенційних об’єктів існуючої інфраструктури водопостачання та водовідведення, а саме: Капітального ремонту мереж водогону в с. Українка Миколаївського району Миколаївської області Капітального ремонту водопровідної мережі в с. Новофедорівка Миколаївського району Миколаївської області Реконструкції напірного каналізаційного колектора та міжбудинкової каналізаційної мережі в с. Коблево Березанського району Миколаївської області Реконструкції мереж водовідведення напірного колектору очисних споруд та головної каналізаційної насосної станції на території Коблівської територіальної громади Миколаївської області
  6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначений з урахуванням вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», настанови КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», затвердженої наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281 «Про затвердження кошторисних норм України у будівництві», сформований з урахуванням обсягів наявної потреби у товарахроботахпослугах цього типу, розрахунок вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторису виконання вишукувальних та науково-проєктних робіт. При визначенні очікуваної вартості закупівлі також враховувалась інформація про ціни, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, в електронній системі закупівель "Prozorro". Розмір бюджетного призначення визначений у кошторисі Коблівської сільської ради на 2023 рік.
  7. Очікувана вартість/розмір бюджетного призначення предмета закупівлі: 635 953,03 грн. в т.ч. ПДВ 20% - 105 992,17 грн.

Завантажити документ у .pdf


Відділ економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради.