Соціологічне опитування: актуалізація Стратегії розвитку Коблівської територіальної громади

Дата: 17.03.2023 15:07

Шановний мешканцю! На теперішній час у громаді діє Стратегія розвитку Коблівської громади на період до 2027 року.

Це документ стратегічного планування державної регіональної політики, що визначає стратегічні, оперативні цілі та завдання для сталого розвитку територіальної громади.

Документ було розроблено у 2020 році, але в умовах воєнного стану потребує актуалізації.

Тому, з метою визначення нових стратегічних цілей, визначення сценаріїв розвитку громади в повоєнний період з урахуванням нових викликів, які постали перед нашою країною, проводиться дане опитування.

Думка кожного мешканця є дуже важливою для нас, а Ваші відповіді на поставлені питання допоможуть оцінити реалії громади та обов'язково будуть враховані при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку сіл та громади в цілому.

Також, звертаємось до Вас із проханням допомогти людям старшого віку, у яких відсутня можливість користуватися гаджетами, пройти дане опитування. Заздалегідь дякуємо за витрачений Вами час!

Посилання на анкету

Відділ економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради.