Коблівська ториторіальна громада отримала сучасну карету швидкої допомоги

Дата: 18.03.2023 18:16

Для Коблівської громади передали автомобіль швидкої допомоги, укомплектований необхідним для роботи обладнанням. Про це повідомляє Гуманітарний штаб при Миколаївській ОВА.

Як зазначається, передали «швидку» коблівським медикам та подякували їм за важку працю перший заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Георгій Решетілов та керівник Гуманітарного штабу Олександр Корольов.

«Автомобіль для коблівської лікарні був придбаний будівельною компаніє KRAUSE. Саме завдяки небайдужості наших польських друзів лікарі зможуть якісно та надійно виконувати своє основне завдання – рятувати людей. Нова машина дозволить ефективно реагувати на надзвичайні ситуації та надавати медичну допомогу у разі потреби» – йдеться у дописі.

Дякуємо KRAUSE-Ukraine за підтримку у забезпеченні медичної допомоги та захисту життя й здоров'я наших громадян. Разом до Перемоги!

Миколаївська обласна державна адміністрація.