УВАГА ! Збір пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану !!!

Дата: 27.04.2023 23:22

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01 вересня 2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Коблівської сільської ради «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Коблівської сільської ради» № 64 від 03.09.2021 року та рішенням про внесення змін до нього №1 від 18.04.2023 року. інформуємо про початок розроблення комплексного плану. Відповідно до п. 42 Порядку розпочато збір пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану.

Відповідно до Порядку встановлені строки внесення пропозицій:

• початок реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану - на наступний робочий день після дати публікації відповідного повідомлення – 28.04.2023 р.;
  • строк реєстрації пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення комплексного плану - не менш як протягом 15 робочих днів від дати публікації відповідного повідомлення – 23.05.2023 р.;

Пропозиції приймаються відділом  містобудування,архітектури та капітального будівеицтва Коблівської сільської ради (вул. Одеська,4  електронна адреса: Angelov1978@ukr/net. Телефони для довідок:0665839623

Ознайомитися з рішенням сесії сільської ради про розроблення комплексного плану :