УВАГА ! Громадське обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану

Дата: 27.04.2023 23:35

ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01 вересня 2021 р. № 926 (надалі – Порядок) та згідно із Рішенням сесії Коблівської сільської ради «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Коблівської сільської ради» № 64 від 03.09.2021 року та рішенням про внесення змін до нього №1 від 18.04.2023 року, повідомляємо про проведення з 28.04.2023 р. громадських обговорень з формування завдання на розроблення комплексного плану.

Для проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території, відповідно до Порядку, створюється робоча група – тимчасовий консультативно-дорадчий орган виконавчого органу.

Вона складається з представників сільських, селищних, міських рад, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад (далі — виконавчий орган), органів державної влади, державних та комунальних підприємств, установ та організацій, органів самоорганізації населення, громадських організацій, інших заінтересованих сторін у складі не менше 5 осіб і не більше 21 особи, з непарною кількістю членів.

Відповідно до Порядку, вимоги до персонального складу робочої групи:

- у персональному складі робочої групи частка членів, що представляють сільські, селищні, міські ради та виконавчий орган відповідної сільської, селищної, міської ради, не повинна перевищувати половину складу робочої групи плюс одна особа;

- повинно бути забезпечено участь у робочій групі принаймні одного представника від кожного з населених пунктів, розташованих на території територіальної громади, який не є співробітником виконавчого органу;

- допускається представлення одним членом робочої групи інтересів кількох суміжних сіл та селищ територіальної громади.

Заявки на участь у робочій групі приймаються відділом, містобудування, архітектури та  капітального будівництва Коблівської сільської ради (с. Коблеве, вул. Одеська, 4 електронна адреса: Angelov1978@ukr.net. Телефони для довідок: 0665839623

до 16.05.2023 р.