УКРАЇНА

КОБЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН

МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2023 року № 24                                                            ХХVІІ сесія 8 скликання

с. Коблеве                                                                         

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Коблівської сільської територіальної громади

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 20, 123, 124, 201 Земельного кодексу України, 288 Податкового кодексу України, ст. 13, 15, 23 Закону України «Про оцінку земель», протоколу спільного засідання постійних комісій від 27.03.2023 року, заслухавши начальника відділу комунальної власності та земельних відносин Лозун С.П. та розглянувши розроблену в установленому порядку технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, сільська рада              

ВИРІШИЛА:              

  1. Затвердити технічну документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах Коблівської сільської територіальної громади Миколаївського району Миколаївської області, усіх категорій та форм власності площею 41 625,70 га.
  2. Врахувати нормативи капіталізованого рентного доходу для земель сільськогосподарського призначення, земель природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення, земель оздоровчого призначення, земель історико-культурного призначення, земель лісогосподарського призначення та земель водного фонду (Нрд) на 1 січня 2020 року

Категорія земель

Норматив капіталізованого рентного доходу, гривень за гектар

Землі сільськогосподарського призначення

27 520

Землі природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення

73 815

Землі оздоровчого призначення

47 081

Землі історико-культурного призначення

74 566

Землі лісогосподарського призначення

5 976

Землі водного фонду

13 210

  1. Ввести в дію нормативну грошову оцінку земель усіх категорій та форм власності в межах Коблівської сільської територіальної громади з 01 січня 2024 року.
  2. Нормативна грошова оцінка земель усіх категорій та форм власності в межах  Коблівської сільської територіальної громади підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.
  3. Проводити стягнення земельного податку, орендної плати за землю по затвердженій нормативній оцінці земель усіх категорій та форм власності в межах Коблівської сільської територіальної громади.
  4. Оприлюднити дане рішення згідно вимог чинного законодавства.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології та з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                        В. ПАНИЧ