З 29 квітня по 04 травня проведений обласний конкурс «Материнська пісня». Це захід, що традиційно проводиться один раз на два роки. Метою конкурсу є розвиток аматорського мистецтва, популяризація кращих духовних надбань, сімейних цінностей та родинних традицій, виховання любові й поваги до матері. Коблівську громаду представляли у цьому конкурсі шість учасників з Українського, Рибаківського, Анатолівського клубів та  адміністративного центру села Коблево. Результати оголошені сьогодні. У номінації  «Декоративно-ужиткове мистецтво» взяли участь 51 майстр з 34 територіальних громад Миколаївщини, 4 з них представники нашої громади. У номінації «Вокально-хорового» жанру цього огляду  взяло участь більше 60 творчих колективів, з 34 територіальних громад Миколаївщини. Учасники нашої громади також ввійшли до когорти переможців .

Вітаємо усіх учасників, а саме:

  • ІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво» яке заняла Душко Тетяна - Український СК (філія),
  • ІІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво» дует Михайлова Ольга та Коцко Тетяна колектив «Коблівчанка»  адміністративний центр села Коблево,
  • а саме наші митці  Гран-Прі у номінації «Декоративно прикладне мистецтво»  Коваль Крістіна – Коблівський адміністративний центр,
  • ІІ місце у номінації «Декоративно прикладне мистецтво» Гурська Каріна – Рибаківський СБК (філія),
  • ІІ місце у номінації «Декоративно прикладне мистецтво» Тютюникова Галина – Рибаківський СБК (філія),
  • ІІІ місце у номінації «Декоративно прикладне мистецтво»  Сухоп'яткіна Августина - Анатолівський СБК (філія).

 

Гран-Прі у номінації  «Декоративне-ужиткове мистецтво», отримала майстриня з села Коблеве, Крістіна Коваль. Вітаємо!!

ІІ місце отримала у номінації «Декоративне-ужиткове мистецтво» робота "Родинний оберіг" яку вишила, на жаль спочила вже, Ганна Тютюнікова, мама мешканки села Рибаківка Чубарової Світлани. Дякуємо велике Світлані Федорівні за можливість доторкнутися до родинного оберегу та насолодитися такою красою і духом родинного вогнища.Бажаємо , щоб і надалі сімейна реліквія зміцнювала та охороняла Вашу родину!

 

Вітаємо Каріну Гурську яка отримала ІІ місце у номінації «Декоративне-ужиткове мистецтво»,  майстриня з села Рибаківка.

 

Вітаємо Августину Сухоп'яткіну яка отримала ІІІ місце у номінації «Декоративне-ужиткове мистецтво», майстриня з села Анатолівка.

 

Вітаємо Тетяну Душко яка отримала ІІ місце у номінації «Вокальне мистецтво». Завідувач Українського сільського клубу - філії Коблівського ЦД та РО. Наснаги та підтримки мешканців бажаємо чарівній і талановитій Тетяні!

 

Вітаємо  вокальний дует колективу "Коблівчанка" – Ольгу Михайлову та Тетяну Коцко, які отримали ІІІ місце у номінації «Вокально-хорового жанру». Молодці! Здоров'я Вам  і сили духу!

 

       «Усім велика вдячність за збереження традиційних видів мистецтва, популяризацію сімейних цінностей та звичаїв, за представленні чудові роботи та цікаві композиції. Хочеться зазначити, що наша громада багата талантами. Запрошуємо усіх  майстрів  громади і надалі приймати активну участь у заходах, до співпраці, розвитку. Дякую майстрам з якими я спілкуюся за підтримку,  розвиток творчих здібностей та майстерності, збереження українських традицій.» – Олена Корсикова, керівник КЗ "Коблівського центру дозвіля та розвитку особистості" Коблівської сільської ради