«СИЛА В ЄДНАННІ» – благодійний ярмарок в тузлівському ліцеї на підтримку Збройних Сил України

Дата: 16.05.2023 00:52

15 травня 2023 року в селі Тузли Коблівської ТГ, в Міжнародний день Сім'ї, на території Тузлівського ліцею відбувся незвичайний захід, що об'єднав місцеву спільноту та виявив її потужну силу. Благодійний ярмарок під назвою "СИЛА В ЄДНАННІ" був організований з метою надати підтримку Збройним Силам України, а результати заходу засвідчили, наскільки великою є наша родина, коли ми діємо разом. Ця надзвичайна подія виявила потужну міць спільноти, демонструючи, що коли люди об'єднуються навколо важливої справи, вони здатні змінювати світ.

Цей захід був великим успіхом завдяки неймовірній ініціативності та підтримці батьків наших школярів. Ми хочемо щиро подякувати їм за їх внесок та активну участь. Ваша відданість та енергія є по-справжньому надзвичайними.

Також, окрема подяку заслуговують вчителі та техпрацівники, які допомогли у організації ярмарку. Ваша робота та турбота про деталі дозволили захопити серця усіх учасників. Ви стали невід'ємною складовою цього заходу, і ми вам вдячні за вашу велику роль у цій благородній справі.

Але найбільше спасибі від нашого серця належить усім, хто не залишився осторонь та відвідав наш ярмарок. Ви дали своїй підтримці реальне значення. Ваша присутність, участь та щедрість допомогли зібрати неймовірну суму - 17 000 гривень. Ці кошти були направлені на допомогу нашому односельцю Віктору Звонкову та його побратимам у Збройних Силах України.

Саме завдяки вашій щедрості та безкорисливості ми маємо можливість підтримати тих, хто ризикує своїм життям заради нашої безпеки та миру. Ваш внесок становить джерело надії та віри в майбутнє для наших захисників.

Цей благодійний ярмарок став чудовим прикладом того, як спільні зусилля можуть змінити світ навколо нас. Ми разом зібралися, щоб дати визначний внесок у життя тих, хто стоїть на сторожі нашої держави. Це була маленька, але надзвичайно важлива краплина у великому океані підтримки. Наша родина, яка налічує сотні людей, показала, що коли ми об'єднуємося, ми непереможні. Такі події нагадують нам про силу співпраці, емпатії та солідарності. Вони підтверджують, що навіть невеликий внесок може мати велике значення.

Давайте продовжувати працювати разом, виявляючи повагу, підтримку і вдячність нашим захисникам. Нехай кожен день стане можливістю проявити нашу відданість та готовність допомагати тим, хто стоїть на передовій. Нехай наша підтримка та визнання військових не обмежується лише одним благодійним заходом. Пам'ятаймо про те, що наші вояки щодня ризикують своїм життям, щоб забезпечити нашу безпеку. Вони заслуговують нашої підтримки, поваги та вдячності в будь-який час!

Разом ми можемо досягти неймовірних перемог і змінити світ на краще. Разом ми можемо змінити світ. Разом ми можемо досягти перемоги.  Все буде Україна!