Материнство - це найвище та найшляхетніше покликання, яке призначене лише наймужнішим і найніжнішим серцям. Кожен рік, у другу неділю травня, ми відзначаємо День матері - день, коли ми знову нагадуємо собі, наскільки важлива, цінна і неповторна є роль матері у нашому житті. 

       Цього року, 14 травня, в Україні ми відзначили День матері з особливими заходами та святковою атмосферою. Одним із найчарівніших святкових подій стала святкова мозаїка, організована в бібліотеці села Рибаківка під назвою «Мати - її Величність, у неї в обіймах вічність». Цей захід зібрав учасників з різних вікових категорій - від студентів ВНЗ до учнів 8-9 класів, а глядачами були члени бібліотечного клубу «Жіноче крило».

       На протязі святкової програми, звучали пісні, що віддавали шану матерям. Творчі виступи учасників, поєднані з ніжними мелодіями, заповнювали приміщення бібліотеки емоціями та відчуттями любові. Вірші, написані спеціально для цього свята, звучали виконавцями Денисом Стуканом та Надією Колєсніковою. Особливою часткою святкової програми став відеоролик "Материнське серце", який розчулив усіх присутніх.

        Свято Матері в бібліотеці Рибаківки стало чудовим моментом для єднання родини та спільноти. Матері - це наші надії, опора і безмежна любов. Вони світять нам, як сонце, зігрівають наші серця своєю ніжністю та турботою. Усі присутні відчули, як важливо мати мами поряд, як вона надихає нас на великі справи та дарує нам сили для подолання будь-яких перешкод.

         Свято Матері в бібліотеці Рибаківки було не тільки моментом для вшанування матерів, але й можливістю для об'єднання родин та спільноти. Батьки, діти, студенти, молодь - всі вони зібралися разом, щоб святкувати найважливішу людину в нашому житті. Це свято стало моментом для зміцнення зв'язків між поколіннями, показати вдячність і подяку матерям за їх невтомну працю та жертовність.

       У цей особливий день, бібліотека Рибаківки стала місцем, де панувала тепла, дружня атмосфера. Кожен виступав зі своїм словом, своїми враженнями про матерів, їхню незамінну роль у нашому житті. Кожна історія про матір відкривала нові глибини її безмежної любові та самопожертви.

       Не можна недооцінювати внесок матерів у наше суспільство. Вони вчать нас цінностям, дарують нам любов і розуміння, формують наші переконання та моральні принципи. Вони - наші наставники і приклади, які ми ретельно слідуємо.

       Святкова програма у бібліотеці Рибаківки завершилася чаюванням та теплими побажаннями для матусь та бібліотекарів. Усі присутні обмінялися щирими словами вдячності та любові. Свято пройшло у дружній та сердечній атмосфері, наповненій любов'ю та повагою до жіночої сили. Присутні отримали можливість насолодитися виступами талановитих артистів, поезією та музикою, що дарували нам радість та емоції.