Навчальні тренінги в Коблівській громаді на тему «Збір даних» в рамках проєкту «Людський вимір

Дата: 18.05.2023 15:10
Кількість переглядів: 160

Фото без опису

В Коблівській громаді успішно завершилися дводенні навчальні тренінги на тему "Збір даних", які проводилися в рамках проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад". Цей проєкт, реалізований Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) у партнерстві з Західноукраїнським ресурсним центром та за підтримки Посольства Канади в Україні (Embassy of Canada to Ukraine) під гаслом #UnitedforUkraine, спрямований на підвищення ефективності управління та активного залучення громад.

Протягом двох днів учасники тренінгів з різних сфер діяльності брали участь у захоплюючих та плідних дискусіях про збір даних та їх використання для розробки ефективних стратегій та прийняття управлінських рішень. Вони мали можливість ознайомитися з сучасними підходами та інструментами, які допомагають зібрати, аналізувати та інтерпретувати дані для досягнення поставлених цілей.

Головним тренером на цих навчаннях була Ірина Таран, яка має багаторічний досвід і спеціалізується у галузі аналізу даних та управління проектами. Вона провела цікаві та практичні сесії, які допомогли учасникам отримати не лише нові знання, але й натхнення для подальших зусиль у розвитку своїх громад.

Після успішного завершення тренінгів учасники отримали заслужені сертифікати, які підтверджують їхню активну участь та здобуті знання. Це не лише визнання їхньої праці та захоплення, але й стимул для подальшого розвитку та впровадження набутих навичок у своїх громадах.

Проєкт "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад" є одним із прикладів спільних зусиль організацій та донорів для підтримки розвитку місцевих громад в Україні. Він спрямований на створення механізмів та інструментів, які сприятимуть покращенню управління, залученню громадян до прийняття рішень та розвитку стійких та ефективних громадських ініціатив.

Навчальні тренінги стали важливим кроком у цьому напрямку, пропонуючи учасникам практичні інструменти та знання, які допоможуть їм активно сприяти розвитку своїх громад. Залучення даних та ефективне їх використання виявляються ключовими факторами для досягнення поставлених цілей та покращення життя місцевих жителів.

Проєкт "Людський вимір" продовжує свою роботу, спонукаючи громади до активного співробітництва та використання наявних ресурсів для досягнення позитивних змін. Кожен учасник тренінгів став частиною цієї мережі підтримки та обміну досвідом, яка забезпечує розвиток на рівні громад та сприяє їхньому зростанню.

Подібні ініціативи не тільки підтримують взаємодію та співпрацю між різними організаціями, але й надають можливості для саморозвитку та розширення знань та навичок для всіх учасників. Разом, ми здатні змінювати громади та покращувати якість життя всіх їхніх членів.

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь