ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Дата: 24.05.2023 14:24

❗️❗️❗️ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ: ГРОЗИ ТА ПОРИВИ ВІТРУ ОЧІКУЮТЬСЯ В ОБЛАСТІ ТА М. МИКОЛАЇВ!

24 травня 2023 року о 10:25 год. отримано важливу інформацію від обласного центру з гідрометеорології. За даними спостережень, у найближчі 1-2 години по всій області та місту Миколаєву прогнозуються грози та пориви вітру швидкістю 15-20 метрів за секунду. Схожа погода очікується із збереженням до кінця доби.

Дані про наступні погодні умови потребують особливої уваги та обережності. Очікується перший рівень небезпечності, який позначений жовтим кольором. Це означає, що від погодних явищ можуть виникнути певні негативні наслідки, тому просимо всіх мешканців Миколаївської області бути пильними та дотримуватися певних заходів безпеки.

☝️Звертаємось до всіх мешканців області, а особливо до жителів Миколаєва, з проханням вжити наступних заходів:

• Будьте пильними та слідкуйте за оновленнями погодної інформації від офіційних джерел.
  • Забезпечте безпечні умови у приміщенні, перекривши вікна та двері, щоб запобігти потраплянню до приміщення сильного вітру та опадів.
  • Уникайте перебування непосредственно під деревами та відкритими просторами.
  • У разі надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погодою, дотримуйтесь інструкцій та рекомендацій від відповідних служб та органів цивільного захисту. Будьте готовими до можливих евакуаційних заходів та дійте відповідно до вказівок рятувальників.

Просимо всіх мешканців бути обережними та дотримуватися цих рекомендацій!

Відповідальний черговий управління з питань цивільного захисту
Миколаївської облдержадміністрації.