Всеукраїнська естафета «НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» завітала до Коблівської громади!

Дата: 29.05.2023 12:28

Всеукраїнська естафета «НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» «мандрує» УКРАЇНОЮ! Це захоплююча подія, яка перетворилася на справжню подорож крізь історію та культуру України, об'єднавши громади та відкривши нові горизонти самовираження.

Одним з незабутніх етапів цієї естафети була зустріч у Коблівській територіальній громаді. Подорожуючи, автор виставки, громадсько-мистецький діяч України, представник Черкаського земляцтва міста Києва «Шевченків край» ОЛЕКСАНДР КАНІВЕЦЬ, доповнює тематичну колекцію, створюючи нові авторські листівки, конверти, марки, присвячені пам’ятним знакам на честь видатних діячів української нації та знакових для нашої історії подій.

Коблівська територальна громада прийняли естафету Від Южного і передали Березанській громаді, Миколаївської області.

Всеукраїнська естафета «НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» стала справжнім символом національного єднання та гордості. Кожен етап цієї подорожі відкриває нові горизонти відчуття нашої спільної історії та показує, наскільки величним може бути український дух. Віримо, що «НЕЗЛАМНИЙ, НЕСКОРЕНИЙ КОЗАЦЬКИЙ ДУХ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ» буде жити в наших серцях і надихати нас на великі справи, на дослідження і розкриття усього потенціалу України.