Вітання!

Історія, культура, гордість за важливі пам’ятки для України — все у Цифровому уроці від команди EdPro — "Софія Київська". Обрання цієї теми зовсім не випадкове, адже цей собор — сучасник Русі, що пам’ятає Володимира та Ярослава і який “пережив” усю подальшу тисячолітню історію нашої держави.

 

 

Відкрити на сайті

 

На блозі вже очікує "Підбірка в mozaBook до Дня захисту дітей", тож зможете за бажання більше дослідити з дітками Мозабучних та Мозавебних цікавинок.

Важлива інформація, якою ділимося в публікації "Чому українські підручники доступні лише в Мозабук від EdPro?" Неодноразово до нас зверталися вчителі, яким придбали програму Мозабук, але виявилося, що у ній відсутні книги, підручники українських видавців та методичні посібники. Тому ми вкотре наголошуємо, що придбані коди активації Мозабук безпосередньо в компанії EdPro гарантують доступ до підручників у програмі. Детальніше — в публікації.

 

Відкрити на сайті

   Діліться розробками й підбірками від Едпро, щоб поширювати освітнє добро! Наші контакти, якщо ви маєте запитання: support@edpro.ua / (032)249 2029 / (050)317 2029.

 

Щиро ваша

команда EdPro