Коблівська сільська територіальна громада розробляє мобільний додаток «Курорти Коблеве» та проводить відкрите опитування!

Дата: 31.05.2023 10:10

Коблівська сільська територіальна громада розробляє мобільний додаток «Курорти Коблеве» та проводить відкрите опитування 👉 https://shorturl.at/twxEZ, яке допоможе громаді-учасниці зробити величезний крок на шляху до цифровізації!

Це безкоштовний сервіс, що буде містити у собі інформацію про найближчі архітектурні памʼятки, музеї, заклади громадського харчування, локації для активного туризму, магазини тощо 🏢

Також за допомогою додатку туристи матимуть можливість легко розібратися в транспортній інфраструктурі та знайти потрібний медичний заклад. Тобто все потрібне для локального орієнтування прямо у вашому смартфоні. Навіть про Google можна забути! 😋

Додаток буде реалізований після війни, коли свою роботу відновить туристична галузь.