День захисту дітей в Українському старостинськоу окрузі!

Дата: 01.06.2023 19:41

1 червня – день, коли усе навколо наповнюється веселощами та дитячим сміхом. У цей день відбулося свято в Українському старостинськоу окрузі присвячене Дню захисту дітей. Святкова атмосфера несе за собою гармонію та нагадує нам про важливість захисту прав кожної дитини. Цей день є символом початку літа, але й нагадує дорослим про їхню відповідальність стежити за добробутом та щастям маленьких людей, щоб вони мали можливість рости здоровими та задоволеними, реалізовувати свої мрії та захоплення.

Ми хочемо щиро висловити нашу вдячність депутатам - Побережнюку Олександру Сергійовичу та Ізману Олегу Михайловичу, за їхню участь у святкових заходах. Вони привітали наших дітей з цим особливим днем, принесли морозиво та солодкі подарунки. Ваші добрі дії та підтримка дітей є дорогоцінним внеском у формування їхнього щасливого дитинства. З цілого серця висловлюємо вам свою щиру вдячність!

Також, хочемо висловити слова подяки Петрівській Олені Олегівні за її невтомну допомогу в організації свята. Ваша присутність та зусилля внесли великий вклад у створення веселої та незабутньої атмосфери для дітей.

Особлива вдячність також відправляється працівникам Українського старостинського округу за їхню невтомну допомогу. Ваша підтримка та вагомий внесок допомогли зробити це свято незабутнім для наших дітей. Вони отримали багато радості, гарного настрою, усмішок і щасливих хвилин. Цей день запам'ятається їм на довго як промінь світла, який пронизує їхні спогади.

Захист дитячих прав є нашою спільною відповідальністю, і це свято нагадує нам про необхідність підтримувати та захищати кожного маленького громадянина. Вони є найціннішим скарбом нашої країни, і ми повинні робити все можливе, щоб забезпечити їм безпеку, здоров'я та щасливе дитинство.

Нехай кожен день буде днем захисту дитячих прав, де діти можуть розквітати, де вони можуть рости та розвиватися з повною свободою і любов'ю. Вони є нашою майбутністю, і ми зобов'язані допомогти їм стати найкращими версіями себе.

До нових зустрічей!

Відео 1    Відео 2    Відео 3    Відео 4    Відео 5    Відео 6    Відео 7    Відео 8