Шановні жителі громади! Приймаємо пропозиції від громадськості до Програми комплексного відновлення території громади!

Дата: 02.06.2023 15:56

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що виконавчим комітетом Коблівської сільської ради  було прийнято рішення «Про розроблення Програми  комплексного відновлення території Коблівської сільської територіальної громади (її частини)».

Програма визначатиме основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включатиме в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення територій, що постраждали внаслідок збройної агресії проти України або які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Пропозиції від громадськості до проєкту  Програми комплексного відновлення території Коблівської сільської територіальної громади (її частини) приймаються до 03 липня 2023 року включно на електронну адресу econom_koblevorada@ukr.net, у письмовій формі особисто  або поштою за адресою: 57400, Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Коблеве, вул. Одеська, 4.