З 01 по 06 червня 2023 року дистанційно відбувся 8-ий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix»

Дата: 08.06.2023 14:06

З 01 по 06 червня 2023 року дистанційно відбувся восьмий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix». Захід проводився з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, формування художніх смаків на кращих зразках української й світової культурної спадщини та сучасного мистецтва, патріотичних почуттів, сприяння творчій самореалізації та підвищення виконавчої майстерності учасників.

Цьогоріч у напрямку «Вокальне мистецтво» до фестивалю долучилося 68 учасників (понад 100 осіб) з 28 територіальних громад Миколаївщини:
        Коблівську громаду представила у цьому конкурсі одина учасниця СОЛОВЙОВА  АНТОНІНА Рибаківського СБК - філія.   Підсумки обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix» оголошені сьогодні. Вітаємо учасницю Соловйову Антонину Рибаківського будинку культури яка отримала  1 МІСЦЕ в номінації " Вокальне мистецтво" - 3я вікова  категорія.

Вітаємо з нагородою і бажаємо з цією особистою перемогою у своєму житті стати ще сильніше і впевненіше, відчути в собі величезний ентузіазм і відкрити в собі великий потенціал, остаточно визначитися зі своїми мріями і бажаннями, сміливо і рішуче рухатися вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до своїх мрій. Здоров’я тобі, успіхів, підтримки близьких людей та оптимізму! Мирного неба! Подальших перемог. Вітаємо!!!