ТРЕНІНГ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР: ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД"

Дата: 19.06.2023 14:15

12 та 13 червня промайнули заняття в рамках 3-ого тренінгу, залишивши після себе післясмак готовності допомогти та підтримки донорів та організаторів проєкту IOM Ukraine, Embassy of Canada to Ukraine та Західноукраїнський ресурсний центр, відкритості та професійності тренера Iryna Taran, доступності та зрозумілості викладу інформації на презентаційних матеріалах, щирості та толерантного ставлення один до одного всіх учасників процесу!

Тема 3 тренінгу «ВИКОРИСТАННЯ ПЕРЕВІРЕНИХ ДАНИХ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ ВИВАЖЕНИХ ПОІНФОРМОВАНИХ РІШЕНЬ» включала підтеми, які учасники опрацьовували в ході занять поєднуючи теоретичний блок з практичною частиною(робота в парах та групах; знайомство з можливостями ГІС, аналіз графічних та картографічних зображень, обігрування ситуацій, тощо):
«Формування політики, що спирається на факти»;
«Реалізація політики, що спирається на факти»;
«Використання фактів для гендерно чутливої політики»;
«Кроки залучення жінок/чоловіків та дівчат/хлопців до процесу формування політики»;
«Огляд технологій, як допоміжного інструменту реалізації досліджень»;
«Моніторинг, оцінка та навчання у процесі формування політики. Розробка плану моніторингу, оцінки та навчання».

Вже після 1-ого модулю тренінгів фінансовим відділом сільської ради та відділом економіки створено та поширено опитування в громаді (Проєкт розробки мобільного додатку «Курорти Коблеве», що буде включати всю інформацію про курорти регіону: заклади відпочинку, послуги, розважальні комплекси, тощо).

Просимо долучатись до опитування!

Переходьте за  посиланням