Щороку ми знаходимо нові ефективні рішення, засновані на відкритих даних. Сьогодні ж вони можуть стати визначним інструментом у вирішенні проблем воєнного часу. Підвищення прозорості та підзвітності державних установ, покращення державних послуг, підтримка економічного відновлення, розбудова стійкого суспільства — потреби широкі. А ми — незламні!

Запрошуємо стартапи, бізнес, громадські організації до участі у конкурсі проєктів на основі відкритих даних. Проєкти оцінюватимуться за впливом на подолання викликів воєнного часу, використанням відкритих даних, інноваційними рішеннями та перспективами розвитку.
Команди-переможці отримають гранти на розробку проєктів, візьмуть участь у менторській програмі, протягом трьох місяців займатимуться розробкою проєктів разом з наставниками, долучаться до спільноти експертів і реально вплинуть на виклики війни.

ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ

ДЛЯ КОГО АКСЕЛЕРАТОР?

Подати проєкт можуть стартапи, громадські організації, бізнес та автори диджитал-проєктів на основі відкритих даних, які спрямовані на подолання викликів, пов’язаних з війною. Учасники можуть подати як абсолютно новий проєкт, так і рішення для поліпшення вже існуючої розробки.

Брати участь в акселераторі можуть юридичні особи або фізичні особи-підприємці.