Чекаємо на результати відбору надзвичайного конкурсу  "АКСЕЛЕРАТОР ПРОЄКТІВ НА ОСНОВІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ "

Дата: 27.06.2023 22:12

Шановна громадо, набралися сміливості вийти з одним з Проєктів з яким виходили на Акселератор цифрової незламності Громада 4.0 на ще одну можливість провірити не тільки себе на знання, вміння , відчуття світу і бажання змін у Країні , а й жюрі  ще одного надзвичайного конкурсу  "АКСЕЛЕРАТОР ПРОЄКТІВ НА ОСНОВІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ " Дякуємо всім партнерам конкурсу за таку можливість !!! В країні нашій дуже багато проблем ще і про одну з таких пробуємо говорити вголос !! Дуже цікаво побачити чи звернуть на неї увагу серед того великого розмаїття заявок наших колег. Наша ідея з одного боку дуже проста, а з іншого "непідйомна зараз" , чи так це і чи є у всіх бажання  змінювати все навколо себе на краще згодом побачимо !!! Тримайте за нас кулачки !!

"Підвищення прозорості та підзвітності державних установ, покращення державних послуг, підтримка економічного відновлення, розбудова стійкого суспільства — потреби широкі. А ми — незламні! " Чекаємо на результати відбору !!!

База платників місцевих податків. Презентація.pptx