У Коблево провели навчання у формі тренінгу-семінару "ШКОЛА АКТИВНОЇ МОЛОДІ"!

Дата: 01.07.2023 09:39

30 червня у Коблівській громаді було проведено навчання у формі семінару-тренінгу «Школа активної молоді», у рамках реалізації проєкту «Центр молодіжних ініціатив «БеКоН» - інтеграція ВПМ у життя громади".

👉🏻 Як зауважив тренер навчань і голова ГО "Фонд розвитку м. Миколаєва" Михайло ЗОЛОТУХІН - Молодіжна рада у Коблево є дієвим механізмом співпраці молоді та влади, а також інтеграції Внутрішньо-Переміщеної Молоді у життя даної громади.

☝🏻 Нагадаємо, що завдяки підтримці ГО "ДЕСЯТЕ КВІТНЯ" та OXFAM, 19 червня у Березанці було відкрито Центр "БеКоН", який сприяє інтеграції ВПМ і забезпечує інтереси молоді у Березанській, Коблівській та Нечаянській громадах Миколаївщини.