Стан радіаційного фону в Миколаївській області

Дата: 03.07.2023 00:33

Радіаційний фон в Миколаївській області станом на  року знаходиться у своїх звичних межах і становить 0.080 мкЗв/год. Показники вимірюються різними пристроями, від онлайн станцій моніторингу до щоденних ручних замірів відповідними державними установами на стаціонарних постах спостереження.

Найвища величина потужності експозиційної дози (радіаційний фон) було зафіксовано о 00:21 на посту спостереження за адресою площа Центральна, 1 у місті Вознесенськ і становила 0.080 мкЗв/год, що нижче контрольного рівня.

Детальніше за посиланням на офіційне джерело інформації SaveEcoBot - Єдиний в Україні екологічний чат-бот.