Паралімпієць з Миколаєва здобув золоту медаль на етапі Кубку світу з фехтування на візках !

Дата: 08.07.2023 01:23

Паралімпієць з Миколаєва здобув золоту медаль на етапі Кубку світу з фехтування на візках (ФОТО)

Фото без опису З 6 по 9 липня у м. Варшава, Польща проходить етап кубку світу з фехтування на візках. У змаганнях приймають участь 225 спортсменів з різних країн світу. Національну збірну команду України представляють 15 фехтувальників.

Від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» виступають четверо спортсменів: МСУМК Науменко Олег, МСУМК Серьоженко Дмитро, МСУМК Позняк Тетяна та МСУ Закусилов Олексій.

Як повідомляє «Миколаївський Інваспорт», сьогодні, 7 липня, Дмитро Серьоженко став чемпіоном у чоловічій шаблі. Це його перша особиста медаль.

Тренують спортсменів Заслужені тренери України Яновський Геннадій, Христик Володимир, Дорошин Олександр.

Вітаємо переможця!

Як повідомляло Інше ТВ, в квітні у Франції Дмитро Серьоженко завоював командне «срібло» на Кубку світу