Дата: 10.07.2023 19:23

Шановні жителі та жительки Коблівської громади!

О 10-00, у четвер 13 липня 2023 р. на Робочій групі виконкому Коблівської сільської ради з відновлення громади стартує

«Платформа громадської участі у відновленні територіальної громади».

Робоча група виконкому Коблівської сільської ради з питань розроблення комплексної програми відновлення, ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» та ГО «ЕКО. Березань», запрошують активних громадян, представників громадських організацій та ініціативних груп, волонтерів та всіх зацікавлених взяти участь у зустрічі.

Під час заходу плануємо попрацювати в робочих групах, обговорити та визначити напрямки відновлення Коблівської териториальної громади , які Ви вважаєте пріоритетними.

Фото без описуЧас: четвер, 13 липня, початок о 10.30. Реєстрація з 10.00

Фото без опису Спікери:

Фото без опису Михайло Золотухін – регіональний координатор проекту у Миколаївській області, директор ГО Фонд розвитку міста Миколаєва»;

Фото без опису Володимир Панич – Коблівській сільській голова;

Фото без опису Олексій Сидорчук- голова правління ГО «ЕКО.Березань»;

Фото без опису Представник посольства Великої Британії України.

Для участі у заході потрібно заповнити реєстраційну анкету за посиланням до 10-00, 12 липня 2023 року включно.

Усі відібрані для участі отримають запрошення на захід!

Фото без описуЗ питань участі звертайтесь до:

Фото без опису Маріанни Капусткіной  - менеджерки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»:

Фото без опису Viber +38(050)547– 81-35

Фото без описуE- mail: fondnikol@gmail.com

Фото без опису Ірини Дам’янменеджерки ГО «ЕКО. Березань»:

Фото без опису Viber +38(068)451-58-98

Фото без опису E- mail: eko.berezan@gmail.com

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Фото без опису Захід організується завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян», який виконує ГО «Центр Доброчин» у партнерстві з громадськими;організаціями «Громадська ініціатива Луганщини», «Фонд розвитку міста Миколаєва», «Чугуївська правозахисна група» та «Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень».

Партнерами проєкту  також є Коблівська сільська рада та ГО «ЕКО. Березань.