Військові, що боронять Україну, висловлюють свою Вдячність Коблівській громаді та її мешканцям за допомогу та підтримку!

Дата: 27.07.2023 00:55

ВИ – НАША ПІДТРИМКА І СИЛА!

По-іншому ми ніяк не можемо виразити слова нашої щирої вдячності за ту допомогу, яка останні місяці постійно від Вас йшла!

Фото без опису За кожне поширення історій, постів – ДЯКУЮ!

Фото без опису За кожен донат, з яким ви прикріплювали в особисті: слова любові та віри – ДЯКУЮ!

Фото без опису З переживання та «… Чи можу я ще чимось допомогти вам...?» – ДЯКУЮ!

Фото без описуТермін був коротким, аби досягнути нашу ціль, але вчора, розбивши банку – ти бачиш перед собою ті кошти, які кожного дня від усіх вас надходили. І залишається тільки пишатися цим, бо нашій вдячності – немає меж!

ВИ – відкривали аукціони, Ви – створювали ярмарки, Ви – проводили лотереї, заради досягнення цієї цілі! За декілька днів – було зібрано близько ще 40 тисяч гривень! Ви круті! Любимо вас!

Фото без описуМиколаївська область! Величезна подяка – усьому улюбленому КОБЛЕВО! Хлопці, дівчата – ви наш СКАРБ! Незабаром ми приїдемо до вас у гості! Не перерахувати вас, тож багато кому – ДЯКУЮ!Фото без опису

І ЗАРАЗ  МИ ЗУПИНЯЄМО ЗБІР ТА ЗАКРИВАЄМО ЙОГО!

АВТО ПРИДБАНЕ!

І це завдяки Вам! Вашій допомозі та підтримці! ВИ –Фото без опису