28 липня відбувся благодійний ярмарок присвячений до Дня Державності України.

Дата: 29.07.2023 19:25

28 липня відбувся благодійний ярмарок з концертно - патріотичною програмою ,присвячену до Дня Державності України. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Добрі справи не залишаються непоміченими, особливо тим, хто чекає допомоги. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку – підтримати Збройні Сили України, що знаходяться на лінії фронту.

Щиро дякуємо всім тим, хто брав участь та відвідав благодійний ярмарок! Слова подяки висловлюю нашим депутатам Ізману Олегу Михайловичу та Побережнюку Олександру Сергійовичу за фінансову допомогу для перевезення наших артистів. Щиро дякую Вам Зіміна Катерина Михайлівна і також талановитому колективу "Відродження" Новофедорівського БК. Ви неймовірні❤️.

Слова подяки висловлюємо родині Александр Безниско та Роза Жевлоченко і чарівній ,талановитій донечці Міланочці. А також щиро дякуємо за участь директору Ирина Данилевич Краснянського БК. Щиро дякуємо талановитому співаку Ігорю Зіневичу Корабельного БК. Слова подяки висловлюємо керівнику Ірина Білик і талановитій красуні Чижовій Квітані. В черговий раз слова вдячності висловлюємо нашій майстрині Лавренюк Мирославі за чудові вироби. Також щиро дякуємо Світлані Пятковій за допомогу.

Щиро дякуємо усім вам за проведення благодійного концерту та яскраві номери. Особливо, нашим волонтерам за допомогу у проведенні благодійного ярмарку:

Кириловець Надія

Білик Ірина

Григорян Ліана

Смаркутська Тетяна

Волощук Анжеліка

Руденко Тетяна

Захарова Анна

Перепелиця Ліліан.

Спасибі всім вам за добрі серця, чуйність і довіру! Ми не перестаємо радіти, що є люди з благородними добрими серцями. Завдяки всім вам ми зібрали кошти в сумі 13477 грн.

Всім щиро дякуємо 🤗 Разом ми сила 🇺🇦💪