Дата: 30.07.2023 21:06

28 липня в с.Українка пройшов благодійний захід до дня Державності України у підтримку ЗСУ.  На запрошення директора Українського СБК Татьяна Душко, наша команда з Коблево відвідала захід з благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ.

Результат 13 477 грн

Сьогодні цю суму ми перерахували нашому односельцю Афанасьєву  Віталію і його підрозділу, який бере безпосередню участь в бойових діях на Запорізькому напрямку.  Їх підрозділ потребує до 10 батарей для дронів Mavic-3.
Дякуємо всім людям села УКРАЇНКА, ви об'єдналися заради ПЕРЕМОГИ.
УКРАЇНКА - ВИ НЕЙМОВІРНІ!

Дякуємо нашій дружній команді: Ірина Білик, Анжеліка Волощук, Татьяна Смаркутская, Lilian Prepelitsa, Надія Кириловець. Також велика подяка Татьяна Руденко, Анна Захарова, Ліана Григорян, Квітані Чижовій.

Наближаємо Перемогу разом!
РАЗОМ МИ СИЛА