Стартувала інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Дата: 08.08.2023 13:10

Ця компанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного лоформлення трудових відносин та сплати податків.

У рамках інформаційної кампанії  підкреслити надзвичайно важливі аспекти, що стосуються трудових відносин та прав працівників:

Фото без описупереваги належного оформлення трудових відносин (законне працевлаштування надає вам правовий захист, гарантує своєчасну заробітну плату та забезпечує соціальні вигоди, які відіграють важливу роль у вашому житті).

Фото без описутрудові гарантії працівників;

Фото без описуправа працівників, включаючи робочий час, відпустки, оплату за переробки та державні гарантії у разі хвороби чи вагітності;

Фото без описуоформлення трудових договорів;

Фото без описурізниця між трудовим та цивільно-правовим договором;

Фото без описуособливості працевлаштування неповнолітніх;

Фото без описуінформація для молодих людей та їхніх батьків про правові обмеження та можливості при працевлаштуванні на ринку праці

Фото без описумінімальні державні гарантії

Фото без описумінімальний розмір оплати праці та норми, якими керуються при встановленні зарплати працівників.

☝️Шукаючи роботу, громадянам може бути складно орієнтуватися в складних процесах працевлаштування. Тому ця інформаційна компанія допоможе  стати більш інформованими та впевненими у кроках до успішного працевлаштування.

За більш детальною інформацією за посиланням: 👉 https://pd.dsp.gov.ua/main-news...