До уваги мешканців громади! 29 серпня  2023 року відбудуться установчі збори з формування складу молодіжної ради!

Дата: 16.08.2023 23:32

ℹУстановчі збори з формування складу молодіжної ради при Коблівській сільській раді  відбудуться  29 серпня  2023 року

Початок зборів о 14-00 годині.

Місце проведення: с.Коблеве, вулиця Одеська, 4, адміністративна будівля сільської ради, 2 поверх, актова (сесійна) зала.

👆 При собі мати документ, що засвідчує особу.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, що постійно проживають на території Коблівської сільської територіальної громади.

Для участі в установчих зборах до 29 серпня включно (крім вихідних днів) кандидатам на членство в Молодіжній радінеобхідно подати ініціативній групі такі документи:

Фото без описуанкету у відповідній формі (Додаток 1);

Фото без описукопію паспорта громадянина України.

Пакет документів для участі в установчих зборах в паперовому вигляді приймаються до 28 серпня 2023 року включно (крім вихідних)   з 10.00 до 17.00 год (12.00-13.00 – перерва на обід) за адресою: с. Коблеве, вулиця Одеська, 4, 2 поверх.  (приймальна сільського голови), Телефон для довідок: (099-204-59-15).

СКЛАД ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування складу молодіжної ради при Коблівській сільській раді затверджений розпорядженням сільського голови від  09 серпня 2023 року № 141.

Реєстраційний номер

Дата реєстрації анкети

ДОДАТОК1
(для службового заповнення)

кандидата до складу Молодіжної ради при Коблівській сільській раді

1. Загальна інформація

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Дата народження

Мобільний телефон

Посилання на сторінки в соціальних мережах (у разі наявності)

Місце фактичного проживання

Місце роботи/навчання

2. Досвід кандидата;

2.1. У яких молодіжних заходах (наукових, розважальних, творчих, неформальної освіти) Ви брали участь? Чи маєте досвід в проведенні молодіжних заходів?

3. Візія та плани

3.1. Опишіть ваше бачення становища молоді у Коблівській об’єднаній територіальній громаді

Я, ___________________________________(прізвище та ініціали), засвідчую, що вся

інформація, вказана в анкеті, викладена мною особисто і є правдивою та вичерпною.

__________(підпис)

Я,________________________________(прізвище, ім'я та по батькові) відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку персональних даних.

__________ (підпис)