Ще одна непоправна втрата! Вічна пам'ять герою!

Дата: 24.08.2023 17:08

Шановна громадо! Днями ще одна родина нашої громади отримала страшну звістку про загибель найріднішої своєї  людини, нашого захисника, який загинув під час виконання бойового завдання зі звільнення  нашої країни в Донецькому напрямку.

Армаш Валерій Іванович 02.08.1986 року народження, виріс і проживав в с.Бессарабка. Завжди веселий і люблячий батько, який мав велику втіху від того, що має сина і красуню донечку,  приділяв їм завжди багато уваги. Відповідальний і життєрадісний, усміхнений і щирий.  Працював охоронцем на місцевому виробництві і як  кожен  громадянин України мріяв про щасливе майбутнє для своєї родини  заради  якого  сьогодні віддав своє життя.

Сільський голова Володимир Михайлович Панич, депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради, Український старостинський округ  та всі мешканці громади висловлюють щирі співчуття  родині  Валерія Івановича з приводу передчасної смерті нашого земляка та героя.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.
Нехай душа загиблого захисника Валерія знайде вічний спокій…
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
Слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

УКЛІН ТОБІ ГЕРОЮ І ВЕЛИКА  ВДЯЧНІСТЬ !!!

ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ !!!

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ!!

Дату поховання Валерія Івановича буде опубліковано додатково !!!