📍«Мінветеранів створить у громадах діалогові платформи з питань державної ветеранської політики», – Юлія Лапутіна

Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини».

🔹Вона зазначила, що 22 серпня у Києві пройшов VI Міжнародний ветеранський форум «Україна. Захисники. Майбутнє.» – масштабний захід, на якому очільниця Мінветеранів представила єдину державну ветеранську політику «Шлях ветерана».

Вона включає впровадження підтримки фахівців з супроводу ветеранів та демобілізованих, забезпечення житлом, освіту та професійну адаптацію, доступні адмінпослуги через ЦНАПи для ветеранів та членів їхніх родин, сприяння у працевлаштуванні та підтримку ветеранського підприємництва, розвиток адаптивних видів спорту.

Тож активне залучення місцевих громад до реалізації державної ветеранської політики в регіонах сприятиме гідній реінтеграції українських захисників і захисниць до мирного життя після повернення з війни, зауважила міністр.

💬«Маємо дійти до громад. Тому в областних цетрах будуть створені діалогові платформи для комунікації з ветеранської політики. Щоб у кожній громаді розуміли, що таке нова державна ветеранська політика, і як слід опікуватись ветеранами та їхніми родинами. Тож вже у вересні ми будемо проводити такий регіональний захід», – анонсувала Юлія Лапутіна.

➡️Детальніше – у відео.