Як дбати про емоційну стійкість. Планування й цілі.

Дата: 26.08.2023 04:35

❓Як дбати про емоційну стійкість. Планування й цілі.

Став собі цілі. Це допоможе концентрувати дії й енергію, а також зменшить невизначеність. Чим більше орієнтирів, тим легше подолати шторм.

Але є ще одне. Коли ти будеш досягати кожну маленьку й велику ціль, відчуватимеш радість від своїх успіхів. Втілення цілей – це як зарядна станція для твого настрою.

🛑Як правильно ставити цілі:

- Вони мають бути конкретні й вимірювальні. Щоб можна було собі точно сказати, що ціль досягнута. «Більше спілкуватися з друзями» — це не конкретно, правильніше — «Зустрітися на тижні з другом/подругою».

- Ціль має бути реалістичною для виконання.

- Досягнення цілі має залежати від тебе.

- Цілі мають відповідати твоїм цінностям.

- У виконання цілі має бути строк.

Кожну ціль можна розбити на кроки, визначити час на кожен крок і все це записати собі десь в нотатках.

Більше рекомендацій є в «Аптечці швидкої психологічної допомоги» (shorturl.at/bGKS2), створеної у межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська.