Вітання сільського голови з Днем підприємця України!

Дата: 03.09.2023 07:37

Шановні підприємці Коблівської  громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня підприємця!  Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про важливість підприємництва, визнання його високого статусу. У  цей день слова вітання  адресуються підприємцям –  енергійним, ініціативним людям, які своєю  повсякденною наполегливою працею та активною громадською позицією, професіоналізмом та ініціативністю дають нові поштовхи  у напрямку розвитку рідного краю, створюють робочі місця, втілюють в життя нові ідеї та проекти,  запроваджують корисні  інновації.

Висловлюю вам щирі слова вдячності за  вашу  працю, розуміння, підтримку і співпрацю. Бажаю вам міцного здоров`я, натхнення, невичерпної енергії, мудрості у справах,  процвітання у бізнесі, здійснення задумів, стабільності, добра і благополуччя,   надійних ділових партнерів і успіхів у всіх добрих починаннях!

Сільський голова
Володимир Панич