Дата: 05.09.2023 04:32

🩺 Спалах кору загрожує Україні, тож наразі триває catch-up кампанія з вакцинації дітей проти захворювання.

Під особливою увагою перебувають неповнолітні, які пропустили планове щеплення за Національним календарем щеплень з будь-яких причин, зокрема через активні бойові дії або карантин у зв’язку з COVID-19.

👆Метою кампанії стала вакцинація 260 тисяч дітей віком від 2 до 17 років, які до цього часу не мали щеплень.

Що відомо про кір, чим він небезпечний і як з ним боротися —

Центр громадського здоров’я України дав відповідь: https://bit.ly/44yDoeq