Грошова допомога ВПО та постраждалим від воєнних дій

Дата: 25.09.2023 11:57

Грошова допомога ВПО та постраждалим від воєнних дій

Інформація про програму
Грошова допомога надається таким людям, які ще не отримували міжнародну грошову допомогу у сумі 2220 грн/особа/місяць, мають дохід, менший за 5400 грн на члена родини та належать до однієї з наступних категорій населення:
 переселенці, які перемістилися після 24.02.22,
 особи, що не переміщувалися після 24.02.2022, але постраждали від воєнних дій (наприклад, повністю або частково зруйноване житло / майно, завдання суттєвої шкоди здоров’ю, смерть близьких)
 люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання (зокрема, із-за кордону).

А також мають хоча б один із наступних критеріїв вразливості (для трьох вищезазначених категорій):
Родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше).
Родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років.
Родини з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб.
Прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

ВАЖЛИВО:  *Переселенці та постраждалі внаслідок підриву Каховської ГЕС можуть подати заявку на грошову допомогу повторно, навіть якщо вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій, але не раніше, ніж 3 місяці тому на момент подання заявки.
*за умови знаходження таких осіб на постраждалій від затоплення території Херсонської та Миколаївської областей на момент катастрофи.

Вищезазначені особи у Миколаївській області можуть подати заявку на грошову допомогу за адресою:
м. Миколаїв, вул. Садова, 25А (графік: Пн – Пт 09:00 – 18:00).
Телефон гарячої лінії УВКБ ООН –
0 800 307 711.

Актуальну інформацію та графік виїздів мобільних груп для реєстрації по області можна відстежувати у телеграм-каналі - https://t.me/unhcr_help_mykolaiv або на нашому сайті - https://r2p.org.ua/......

Контактна особа у Миколаївській області керівниця регіональної команди з питань невідкладної грошової допомоги - Дар’я Біла,  d.bila@r2p.org.ua.