Опитування для ВПО

Дата: 27.09.2023 16:42

У зв'язку з російською збройною агресією понад мільйони людей були змушені покинути місця свого постійного проживання, переселитися в безпечніші регіони країни або виїхати за кордон.

Тому зараз вкрай актуальними є питання щодо соціальної інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) у громади шляхом усунення перешкод у реалізації їхніх прав і свобод, забезпечення доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших публічних послуг, а також створення умов для розкриття потенціалу і посилення можливостей у приймаючих територіальних громадах.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб Коблівської громади долучитися до опитування, метою якого є дослідження основних проблем та потреб, які виникають у соціалізації та інтеграції вимушено-переміщених осіб у громадах тимчасового перебування.

Ваша думка важлива для нас.
Дане опитування проводиться за підтримки МФ «Відродження».

Доступ до анкети за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqKD5HhGLpelbFowK5X1Ji7fzEQXO95FlZr_TIeHYAYpN2sQ/viewform.