Запрошення на Захід: Розвиток Місцевого Бізнесу разом з МОМ

Дата: 02.10.2023 14:52

Шановні представники бізнесу Коблівської громади!

СЬОГОДНІ маємо можливість залучити кошти для розвитку місцевого бізнесу.

👆 Для цього потрібно: ваша зацікавленість та присутність на зустрічі з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

На заході буде презентовано проєкт «ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ ТА ВІДНОВЛЕННЯ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ», який фінансується урядом Данії та має на меті підтримку мікро-та малого бізнесу шляхом надання грантів.

📌 Мета заходу: виявлення потреб громади для подальшого пошуку вирішень проблем мікро- та малого бізнесу з метою підтримки працюючих підприємств та можливість створення нових, що у подальшому дасть можливість створити нові робочі місця.

В рамках даної зустрічі буде надано вичерпну інформацію для того, щоб кожен підприємець мав нагоду скористатися можливістю на отримання грантової підтримки для розвитку своєї справи.

Ми цінуємо Ваші зусилля та внесок у розвиток місцевої економіки та віримо, що цей проєкт стане новим кроком до розвитку Вашого бізнесу.

ХОЧЕМО ЗАПЕВНИТИ, ЩО ПРИ УМОВІ ГАРНОЇ СПІВПРАЦІ З МОМ, ЦЕ ЛИШЕ ПОЧАТОК ДЛЯ ПОДАЛЬШИХ ПОЧИНАНЬ, тому все залежить від активності кожного!

Запрошуємо прийняти участь у заході, який відбудеться 10 жовтня 2023 року о 10:30, у залі засідань Коблівської сільської ради.

Для участі у заході необхідно зареєструватися до 05.10.2023 за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/....

Чекаємо на Вас!